BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 14346460
nr 1434 6460
Ljuskrona
Gustaviansk stil, Tidigt 1900-tal. Höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador, smutsig
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:42:33
29/11 20:37:33
Den Gustavianska stilen